Polska Literatura Archeologiczna

Indexy

AWS

WYMIANA  KSIĄŻEK!!!!

Pod koniec roku 1997 wpadłem na pomysł aby wprowadzić do internetu całość literatury dotyczącej archeologii. Upłynęły od tego czasu dwa lata i nie udało mi się znaleźć sponsorów do wykonania tego zamysłu. Postanowiłem więc, aby w miarę wolnego czasu, na własny koszt, rozpocząć to przedsięwzięcie. Na wstępie uzyskałem akceptację mojej żony, Krystyny oraz pp. Prof. Z. i S. Kurnatowskich, na umieszczenie kilku artykułów. Proszę ewentualnych zainteresowanych autorów o podawanie swoich artykułów i prac do tego typu publikacji. Wymagana jest przede wszystkim zgoda na umieszczenie artykułu lub książki w tej formie w internecie. Aby wejść do tego działu kliknij napis "INDEXY". Postanowiłem ten dział rozdzielić na dwa poddziały - w pierwszym będzie się znajdował spis literatury archeologicznej (co jest o wiele łatwiejsze do wykonania i ma szansę na pełną realizację) - pogrupowany wg. autorów, tytułów, tematyki itp. W drugim wydzielę tylko te artykuły i książki, których teksty zamieszczę w całości w internecie.

Drugim moim pomysłem było powstanie w Internecie specjalnej witryny, w której możnaby było zamieszczać aktualne artykuły dotyczące archeologii. Publikacje internetowe są najtańszym i najszybszym sposobem upowszechniania wiedzy i wyników badań naukowych; jeśli ktoś chciałby skorzystać z tej formy upowszechnienia wyników swoich badań - zapraszam. Wstępnie nazywam ten dział "Archeologia W Sieci" (AWS). Aby wejść do tego działu kliknij "AWS"

oszukuję oczywiście sponsorów, którzy umożliwią mi podjęcie szerszych działań w dwóch, powyżej sygnalizowanych przedsięwzięciach.

Na razie całość działań, opłaty za internet oraz opłacanie serwera finansuję z własnej kieszeni.

Witrynę tę dedykuję moim Kochanym Mistrzom - Zofii i Stanisławowi Kurnatowskim.

Licznik stat4u

wpisz się do Księgi Gości
Księga Gości

Kontakt z autorem

Adres autora:

Mariusz Tuszyński
87-100 Toruń
ul. Św. A. Boboli 10 B
tel (056) 6602512
     (056) 6511783

mart@kki.net.pl

mariusz@torun.pdi.net

ă Mariusz Tuszyński